Narodil jsem se 11. července 1979 a se dvěma staršími bratry jsem vyrůstal v okrajové části města Semily – Nouzov. Po absolvování semilského gymnázia jsem v roce 1997 nastoupil na Právnickou fakultu Masarykovy univerzity. Během studií jsem cestoval a vyučoval angličtinu. Vysokou školu jsem absolvoval v roce 2002.

Můj pracovní život začal na Městském úřadě Semily, kde jsem působil jako městský právník. Následně jsem přešel do advokátní kanceláře. Po roce jsem přijal nabídku pracovat v týmu místopředsedy vlády pro ekonomiku Martina Jahna. Po roce a půl vládního působení jsem následoval Martina Jahna do Škoda Auto.

V roce 2006 jsme s Volbou pro Semily kandidovali v komunální volbách. Naše uskupení nezávislých kandidátů volby vyhrálo a já jsem se jako lídr stal starostou. V roce 2008 jsem s kolegy starosty založil hnutí Starostové pro Liberecký kraj. Následovaly parlamentní volby v roce 2010, kdy jsem byl zvolen preferenčními hlasy poslancem z posledního místa na kandidátní listině. Semily jsem opustit nechtěl, a proto jsem se rozhodl vykonávat funkci neuvolněného starosty. V roce 2013 jsem byl znovu zvolen poslancem. Momentálně jsem místopředsedou Ústavně právního výboru Poslanecké sněmovny, členem Parlamentního shromáždění NATO a radním v Semilech. V roce 2017 jsem jako volební lídr přivedl do Poslanecké sněmovny hnutí STAN a stal jsem se předsedou poslaneckého klubu.

Za své hlavní úkoly považuji zprůhlednění veřejných zakázek, transparentnost veřejné správy a snižování administrativní zátěže občanů, samospráv i státní správy.

Co jen stačím, věnuji se rodině, rád cestuji a dlouhodobě se věnuji skautingu.

kandidát ve volbách do Poslanecké sněmovny za STAN